Matches
All Matches Inplay Yet To Start Full Time
All
Keep Selected
Hide Selected
94 matches ,0 hide
  • 1X2
  • AH
  • O/U
AH Selection
Competitions
KO
Status
Home
Score
Away
HT
Corners
Odds(HK)
GRE FL
21:00
90'  
[9]Doxa Dramas
4:0
SQUAD
Apollon Pontou[4] 2
2:0
3-3 (3-1)

ISL CUP
21:00
81'  
Throttur Reykjavik
1:0
SQUAD
Reynir Sandgerdi
1:0
20-2 (9-2)

TAN PL
21:00
90'  
[10]Ndanda FC
1:0
SQUAD
Azam FC[2]
0:0
4-7 (4-2)

EGY D2
21:00
61'  
AL Nasr Cairo
1:1
SQUAD
El Shams
1:1
5-3 (3-1)

EGY D2
21:00
62'  
1 AL Mareikh
0:0
SQUAD
FC Masr 2
0:0
3-3 (3-2)

KEN PL
21:15
75'  
1 [6]Tusker Football Club
0:0
SQUAD
Sony Sugar FC[7]
0:0
1-2 (0-1)

OMA PL
21:50
HT  
[12]Oman FC
0:0
SQUAD
Majees[14]
0:0
2-1 (2-1)

U21 League
21:55
HT  
2 AL WASL
0:1
SQUAD
AL FUJAIRAH 1
0:1
2-0 (2-0)

DEN SL
22:00
HT  
[5]Esbjerg FB
0:0
SQUAD
Broendby IF[4] 2
0:0
3-0 (3-0)

POL L2
22:00
HT  
[18]Rozwoj Katowice
0:0
SQUAD
Gornik Leczna[8] 2
0:0
2-2 (2-2)

MAR D1
22:00
45+ 1' (1)
2 [4]Hassania Union Sport Agadir
1:0
SQUAD
Wydad Athletic Club Casablanca[1]
-
0-0 (-)

SVK WL
22:00
45+'  
FC Lokomotiva Kosice
0:2
SQUAD
Spartak Myjava
-
2-5 (-)

CRO D2
22:30
18'  
[7]NK Dugopolje
0:0
SQUAD
Gnk Dinamo Zagreb II[5]
-
1-0 (-)

IRN PL
22:30
17'  
[7]SaiPa Karaj FC
0:1
SQUAD
Foolad Mobarakeh Sepahan SC[4]
-
0-0 (-)

IRN PL
22:45
1'  
[14]Naft Masjed Soleyman FC
0:0
SQUAD
Esteghlal Khuzestan FC[16]
-
0-0 (-)

ESP D2B
23:00
 
[4]Pontevedra CF
vs
SQUAD
Rapido de Bouzas[17]
-
- (-)
-

AZE PL
23:00
 
[1]Qarabag FK
vs
SQUAD
Keshla FK[8]
-
- (-)
-

EGY PL
23:00
 
[7]Ismaily SC
vs
SQUAD
Al-Zamalek[3]
-
- (-)
-

Slovenia Cup, Women
23:00
 
ZNK KRIM
vs
SQUAD
ZNK RADOMLJE
-
- (-)
-

DEN SL
00:00
 
[1]FC Copenhagen
vs
SQUAD
FC Midtjylland[2]
-
- (-)
-

POL L1
00:00
 
[5]Podbeskidzie Bielsko Biala
vs
SQUAD
Wigry Suwalki[17]
-
- (-)
-

POL L1
00:00
 
[16]Drutex-Bytovia
vs
SQUAD
Rakow Czestochowa[1]
-
- (-)
-

ISL CUP
00:00
 
Hviti Riddarinn
vs
SQUAD
UMF Njardvik
-
- (-)
-

ESP D2B
00:00
 
[19]Scd Durango
vs
SQUAD
Gimnastica Torrelavega[18]
-
- (-)
-

LTU DIV 1
00:00
 
[7]Vytis Vilnius
vs
SQUAD
RITERIAI B[5]
-
- (-)
-

MNE CUP
00:00
 
[MNE 1. CFL-2]FK Buducnost Podgorica
vs
SQUAD
FK Sutjeska[MNE 1. CFL-1]
-
- (-)
-

GER D5 NIS
00:00
 
[14]TB Uphusen
vs
SQUAD
Eintracht Braunschweig II[3]
-
- (-)
-

GER REG-NE
00:00
 
[10]BFC Dynamo
vs
SQUAD
Bischofswerdaer FV 1908[15]
-
- (-)
-

ISR WPL PO
00:00
 
[1]Hapoel Raanana
vs
SQUAD
Academic Team Girls[3]
-
- (-)
-

GER REG-N
00:15
 
[9]VfB Oldenburg
vs
SQUAD
VfL Oldenburg[17]
-
- (-)
-

GER D5 WF
00:30
 
[7]Sportfreunde Siegen 1899
vs
SQUAD
SC Paderborn 07 II[6]
-
- (-)
-

OMA PL
00:35
 
[6]Muscat Club
vs
SQUAD
Al-Nahda[3]
-
- (-)
-

GER REG-N
01:00
 
[14]TSV Havelse
vs
SQUAD
Hamburger SV II[7]
-
- (-)
-

GER D5 BW
01:00
 
[5]FC Nottingen
vs
SQUAD
FSV 08 Bissingen[4]
-
- (-)
-

GER D5 WF
01:00
 
[9]TSG 1881 Sprockhovel
vs
SQUAD
TUS Ennepetal[5]
-
- (-)
-

RUS FNL
01:00
 
[16]FC Baltika Kaliningrad
vs
SQUAD
FC Sibir Novosibirsk[18]
-
- (-)
-

GER REG-W
01:00
 
[4]Borussia Monchengladbach II
vs
SQUAD
SV 19 Straelen[14]
-
- (-)
-

GER REG-NE
01:00
 
[6]1. FC Lokomotive Leipzig
vs
SQUAD
Vsg Altglienicke[14]
-
- (-)
-

GER REG-NE
01:00
 
[9]VfB Auerbach 1906
vs
SQUAD
ZFC Meuselwitz[12]
-
- (-)
-

GER REG-NE
01:00
 
[1]Chemnitzer FC
vs
SQUAD
Hertha BSC Berlin II[3]
-
- (-)
-

ISR WPL CH
01:00
 
[1]MS Kiryat Gat
vs
SQUAD
Asa Tel Aviv University SC[2]
-
- (-)
-

GER REG-N
01:30
 
[11]FC St. Pauli II
vs
SQUAD
1 FC Germania Egestorf/Langreder[13]
-
- (-)
-

GER D5 NOFV-N
01:30
 
[4]FC Hertha 03 Zehlendorf
vs
SQUAD
SC Staaken 1919[12]
-
- (-)
-

GER D5 WF
01:30
 
[17]FC Gutersloh 2000
vs
SQUAD
SC Westfalia 1904 Herne[10]
-
- (-)
-

GER REG-W
01:30
 
[5]TSV Alemannia Aachen
vs
SQUAD
SC Verl[8]
-
- (-)
-

GER D5 NIH
01:30
 
[18]FSV Duisburg
vs
SQUAD
TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld[16]
-
- (-)
-

GER D5 NIH
01:30
 
[4]Ratingen SV Germania 04/19
vs
SQUAD
SSVg Velbert[6]
-
- (-)
-

GER D5 NIH
01:30
 
[15]SC Duesseldorf West
vs
SQUAD
1 FC Kleve[12]
-
- (-)
-

GER D5 NIH
01:30
 
[2]Sportfreunde Baumberg
vs
SQUAD
1.fc Monheim[5]
-
- (-)
-

GER D5 R-P/S
01:30
 
[8]Eintracht Trier
vs
SQUAD
SC Idar Oberstein[17]
-
- (-)
-

Munster Senior League
01:30
 
RIVERSTOWN FC
vs
SQUAD
BANDON
-
- (-)
-

POL L1
01:45
 
[13]Oks Stomil Olsztyn
vs
SQUAD
Chrobry Glogow[14]
-
- (-)
-

KSA PROL
01:45
 
[2]AL Nasr Riyadh
vs
SQUAD
AL Fateh SC[8]
-
- (-)
-

KSA PROL
01:45
 
[12]Al-Ittihad Jeddah
vs
SQUAD
AL Ettifaq FC[9]
-
- (-)
-

EGY PL
02:00
 
[1]Al-Ahly Cairo
vs
SQUAD
Pyramids FC[2]
-
- (-)
-

FRA NAT
02:30
 
[5]Stade Olympique Choletais
vs
SQUAD
Le Mans FC[4]
-
- (-)
-

ARG C
02:30
 
[19]San Martin de Burzaco
vs
SQUAD
Villa San Carlos[5]
-
- (-)
-

ARG C
02:30
 
[17]Ituzaingo
vs
SQUAD
El Porvenir[13]
-
- (-)
-

Primera D Metropolitana
02:30
 
[13]DEPORTIVO PARAGUAYO
vs
SQUAD
ARGENTINO DE ROSARIO[4]
-
- (-)
-

Primera D Metropolitana
02:30
 
[10]CENTRO ESPANOL
vs
SQUAD
PUERTO NUEVO[9]
-
- (-)
-

Primera D Metropolitana
02:30
 
[2]REAL PILAR
vs
SQUAD
CSD LINIERS[3]
-
- (-)
-

ARD WPD
02:30
 
Universidad de Buenos Aires
vs
SQUAD
Racing Club
-
- (-)
-

UEL
03:00
 
[SERIE A-2]SSC Napoli
vs
SQUAD
Arsenal FC[PL-4]
-
- (-)
-

1st Leg[0-2]

UEL
03:00
 
[LA LIGA-6]CF VALENCIA
vs
SQUAD
CF Villarreal[LA LIGA-15]
-
- (-)
-

1st Leg[3-1]

UEL
03:00
 
[GER 1.LIGA-4]Eintracht Frankfurt
vs
SQUAD
SL BENFICA[POR PL-1]
-
- (-)
-

1st Leg[2-4]

UEL
03:00
 
[PL-5]Chelsea FC
vs
SQUAD
SK Slavia Prague[CZE LIGA-1]
-
- (-)
-

1st Leg[1-0]

SCO WPL1
03:00
 
[2]Celtic Lfc
vs
SQUAD
Glasgow City Lfc[1]
-
- (-)
-

VEN D2
03:00
 
[6]Ucv FC
vs
SQUAD
Chico de Guayana[1]
-
- (-)
-

VEN PDA
04:00
 
[3]LALA FC
vs
SQUAD
Deportivo La Guaira[15]
-
- (-)
-

VEN PDA
04:00
 
[8]Atletico Venezuela
vs
SQUAD
Deportivo Tachira[7]
-
- (-)
-

VEN PDA
04:00
 
[13]Estudiantes de Merida
vs
SQUAD
Zulia FC[16]
-
- (-)
-

ISL SCUP
04:00
 
Valur Reykjavik
vs
SQUAD
Stjarnan Gardabaer
-
- (-)
-

COL A AP
04:15
 
[19]UNION MAGDALENA
vs
SQUAD
America de Cali[5]
-
- (-)
-

SLV PFL
05:30
 
[4]CD Municipal Limeno
vs
SQUAD
Sonsonate FC[12]
-
- (-)
-

BOL PRO
06:15
 
[3]Royal Pari Sion
vs
SQUAD
Club Destroyers[13]
-
- (-)
-

COPA BRA
07:00
 
[BRA SERIEA-5]Bahia BA
vs
SQUAD
Londrina PR[BRA SERIEB-20]
-
- (-)
-

LASC MX
08:00
 
[6]Venados FC
vs
SQUAD
CA Zacatepec[3]
-
- (-)
-

BOL PRO
08:15
 
[7]Club Aurora
vs
SQUAD
San Jose Oruro[5]
-
- (-)
-

COL A AP
08:30
 
[8]Atletico Nacional Medellin
vs
SQUAD
Boyaca Patriotas FC[15]
-
- (-)
-

COPASUD
08:30
 
[PER PD-7]Sport Huancayo
vs
SQUAD
Montevideo Wanderers[URU PD-14]
-
- (-)
-

1st Leg[0-2]

COPASUD
08:30
 
[ECU SERIEA-15]MUSHUC RUNA SC
vs
SQUAD
Union Espanola[CHI PD-16]
-
- (-)
-

1st Leg[1-1]

LASC MX
10:00
 
[5]Csd Dorados Sinaloa
vs
SQUAD
Cimarrones de Sonora FC[4]
-
- (-)
-

KEN PL
16:00
FT  
2 [12]AFC Leopards SC
3:1
SQUAD
Posta Ranger FC[15] 4
2:1
5-1 (2-0)

GER U19 D1-S/SW
17:00
FT  
2 [3]FC Bayern Munich
1:3
SQUAD
SC Freiburg[6] 1
1:1
4-5 (3-1)

ALEAGUE
17:50
FT  
[2]Sydney FC
1:0
SQUAD
Perth Glory FC[1] 2
1:0
5-4 (1-2)

DEN SL
18:00
FT  
3 [1]Aarhus GF
2:1
SQUAD
Sonderjyske[3] 1 2
1:1
7-5 (5-0)

ESP D2B
18:00
FT  
[8]Up Langreo
0:2
SQUAD
Athletic Bilbao B[6] 2
0:1
6-2 (2-2)

ESP D2B
18:00
FT  
2 [4]Barakaldo CF
1:1
SQUAD
CD Tudelano[14] 4
0:0
6-4 (2-3)

DEN WED
18:30
FT  
1 [4]Ballerup Skovlunde Fodbold
0:5
SQUAD
Koldingq[5]
0:3
4-9 (2-5)

Gold Coast Premier League
18:30
FT  
2 BURLEIGH HEADS
2:1
SQUAD
BROADBEACH UNITED 1 3
1:1
8-1 (5-0)

KEN PL
19:00
FT  
1 [3]Sofapaka FC
1:1
SQUAD
Kariobangi Sharks[9] 3
0:1
7-2 (4-2)

DEN SL
20:00
FT  
3 [2]AC Horsens
0:0
SQUAD
Vejle BK[4] 3
0:0
1-3 (0-0)

GER REG-SW
20:00
FT  
2 [8]SC Freiburg II
2:1
SQUAD
1. FSV Mainz 05 II[15] 2
2:0
3-2 (2-1)

AZE PL
20:45
FT  
3 [7]FK Sumgayit
1:2
SQUAD
Sabayil[3] 1 2
1:0
5-2 (3-1)

EVENT NOTIFICATION